Onze Pastoors

  • Geboren te Nijlen op 28 januari 1849.
  • Priester gewijd op 18 december 1875.
  • Onderpastoor te Rijkevorsel op 31 januari 1876.
  • Kapelaan te Deurne Sint-Rochus op 2 februari 1888.
  • Pastoor te Deurne Sint-Rochus op 24 juni 1899.
  • Overleden te Deurne op 26 mei 1911.
gallery/pastoor vervoort
gallery/franciscus coveliers
  • Geboren te Kapellen op 11 december 1864.
  • Priester gewijd op 14 juni 1864.
  • Onderpastoor te Sint-Maartens Lennik, Bornem en Boom.
  • Pastoor te Deurne Sint-Rochus op 9 juli 1911.
  • Overleden te Deurne op 11 augustus 1935.
gallery/pastyoor holthof
  • Geboren te Antwerpen op 27 mei 1890.
  • Priester gewijd op 20 september 1913.
  • Aalmoezenier tijdens wereldoorlog 1914 -1918.
  • Leraar Sint- Pieterscollege te Ukkel tot 19 september 1920.
  • Leraar Regentenschool te Antwerpen 1920-1935.
  • Pastoor Sint-Rochus Deurne vanaf 15 september 1935.
  • Op rust wegens gezondheidsredenen vanaf 28 mei 1955.
  • Hij ging in Edegem wonen en overleed op 21 oktober 1960.
gallery/robert raes
  • Geboren te Gent op 3 november 1918.
  • Priester gewijd op 24 juli 1943.
  • Onderpastoor in Sint-Jozef Mortsel van augustus 1943 tot januari 1944.
  • Leraar Sint-Jan Berchmanscollege Antwerpen van januari 1944 tot juli 1944.
  • Plaatsvervanger van pastoor Jespers (Sint-Jozef parochie Mortsel) opgepakt door de Duitsers van juli 1944 tot januari 1945.
  • Naar universiteit van Leuven voor het behalen van de kandidatuur in de Wijsbegeerte en Letteren, Romaanse Filologie van januari 1945 tot juli 1946.
  • Leraar Sint-Romboutscollege te Mechelen van 21 augustus 1946 tot april 1947.
  • Directeur van het Groot-seminerie te Mechelen op 19 april 1947.
  • Pastoor te Sint-Rochus Deurne op 3 juli 1955.
  • Overleden op 31 oktober 2011 te Antwerpen
gallery/luc van de wouwer
  • Geboren te Berchem op 29 juni 1912.
  • Priester gewijd te Mechelen op 30 december 1934.
  • Leraar Sint-Lievenscollege te Antwerpen 1936-1940.
  • Leraar Sint-Romboutscollege te Mechelen 1940-1960.
  • Pastoor Sint-Rochusparochie te Deurne 1960-1987.
  • Rustend priester te Brasschaat 1987-1993.
  • Opgenomen in R.V.T. O.L.Vr. van Antwerpen vanaf oktober 1993.
  • In de Heer ontslapen te Antwerpen op 26 augustus 1995.
gallery/foto pater leroy
  • Priester van de Sociëteit van Jezus,
  • geboren te Angers (Fr.) op 31 oktober 1917,
  • ingetreden in de Sociëteit op 5 januari 1939,
  • priester te Leuven op 24 augustus 1950,
  • in de Heer ontslapen te Heverlee op 31 januari 2006.
  • Geboren te Eindhout op 30 juni 1939.
  • Priester gewijd op 27 juni 1964.
  • Onderpastoor te Deurne Sint-Rumoldus 1964-1977.
  • Lid van de Diocesane Commissie voor Liturgie.
  • Pastoor te Geel-Elsum 1977-1987.
  • Pastoor Sint-Rochusparochie te Deurne sinds 3 januari 1988.
gallery/dsc_0066